Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor vstřikovacích strojů

referenční číslo: 8147 | aktuálnost: 19. 11. 2016

PROGRAMÁTOŘI Máte zkušenosti s programováním CNC strojů nebo vstřikolisů? Chtěli byste pracovat u lídra na trhu a komunikovat se zákazníky v anglickém jazyce?? Pak je tato pozice pro Vás ideální

Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici:

PROGRAMÁTOR VSTŘIKOVACÍCH STROJŮ (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zaškolení na pozici
  • Zhotovení programu či případných změn
  • Odstraňování odchylek
  • Programování vstřikolisů u zákazníka
  • Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (automatizace, elektro)
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici vítána, nikoliv podmínkou
  • Orientace v programovacích jazycích velkou výhodou
  • Komunikativní a dynamickou osobnost, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Rozmanitou práci u lídra na trhu
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha