Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11381820727 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Kontakt je možný telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod., mailem nebo osobně na adrese Selské nám. č.p. 48/69, Olomouc v pracovní dny od 8:00 - 15:00 hod.
Doba určitá na 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba 7:00 - 13:00 hod.
Požadavky: flexibilita, odpovědnost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, pozitivní vztah k lidem se zdravotním postižením. Požadavky před případným nástupem: vstupní lékařská prohlídka (úhrada z vlastních zdrojů cca 500 Kč), zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, výpis z rejstříku trestů. Výše mzdy závisí na počtu let započitatelné praxe.
Zájemci doručí žádost o pracovní místo (stručně, volnou formou), strukturovaný profesní životopis (s uvedením tel. čísla, poštovní a e-mailové adresy), případné reference, souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zaměstnavateli: www.klic-css.cz. Pracoviště: Selské nám. č.p. 48/69, Olomouc.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 7 400 - 8 900 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail