Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Karlovy Vary

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11201630714 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Kontakt: POUZE elektronicky, poštou.
Podmínky přijetí: Přihlášku se všemi náležitostmi (název pracovní pozice,jméno,příjmení,titul,datum a místo narození,státní příslušnost,místo trvalého pobytu,číslo OP,datum a podpis,pro usnadnění komunikace telefonické spojení a elektronickou adresu) a doklady (strukturovaný životopis,originál nebo úředně ověřená kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, u uchazečů narozených před 01.12.1971 osvědčení dle zákona č.451/1991 Sb.- ustrační osvědčení a čestné prohlášení dle § 2 odst. 1 písm. d) až h) zákona číslo 451/1991 Sb.,motivační dopis v rozsahu dvou stránek A4, doručit na adresu Magistrát města Karlovy Vary, Moskevská 21, 361 20 Karlovy Vary, nebo osobně do podatelen Magistrátu města Karlovy Vary nejpozději do 22.srpna 2016. Všechny potřebné informace naleznete na www.mmkv.cz-Magistrát města-volná pracovní místa. V případě přihlášení do několika výběrových řízení současně je nutno podat přihlášku včetně příloh na každé výběrové řízení zvlášť.Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly (§9 odst.6 zák.č.312/2002 Sb.).Písemný materiál po ukončení výběrového řízení zasíláme doporučeně zpět na Vámi uvedenou adresu nebo je možné osobní vyzvednutí po telefonické domluvě (353118304) v kanceláři číslo 105,Moskevská 21.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 17 870 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail