Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Rozpočtář - kalkulant průmyslových izolací

referenční číslo: 12739 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Společnost PRVNÍ IZOLAČNÍ ALFA s.r.o. je stabilní a perspektivní společností s více než desetiletou tradicí a bohatými zkušenostmi, které uplatňuje nejen na tuzemském trhu ale i v zahraničí. Společnost se skládá ze stavební a průmyslové divize. Stavební divize se zabývá zateplováním obvodových plášťů, střech, opravami a rekonstrukcemi bytového fondu od projektu až po vlastní realizaci. Průmyslová divize zajišťuje tepelné izolace, chladové izolace a protihluková opatření.

ROZPOČTÁŘ - KALKULANT PRŮMYSLOVÝCH IZOLACÍ

Náplň práce

  • kalkulace a zpracovávání rozpočtů izolačních prací dle zadání (projektová dokumentace),
  • aktivní vyhledávání poptávek
  • komunikace s našimi objednateli, v případě potřeby obhlídka stavby na místě
  • zodpovědnost za správnost výpočtů a včasné podání nabídek
  • interní komunikace s projectmanagerem staveb

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního nebo technického směru
  • předchozí pracovní zkušenost např. v elektrárně, teplárně apod.
  • znalost MS Office, perfektní znalost excel, znalost matematických vzorců
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost, komunikativnost, časovou flexibilitu
  • Výhodou bude, pokud budete mít:
  • praxi v oboru

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění po zapracování
  • firemní vozidlo dle potřeby
  • Kontakt:
  • PRVNÍ IZOLAČNÍ ALFA s.r.o.
  • Novosedlická 1621
  • Teplice 415 01
  • Vaše životopisy zasílejte na simona.stepankova@prvni-izolacni.cz

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha