Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GIGACOMPUTER s.r.o.

Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11184330764 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Požadujeme: znalost a přehled v IT technologiích, orientaci v HW, SW problematice, schopnost servisních zásahů na PC a NTB, spolehlivost a schopnost důsledné a samostatné práce, aktivní přístup
Nabízíme: zázemí dynamické a stabilní společnosti, přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního vzestupu, motivační platové ohodnocení v závislosti na schopnostech nové zkušenosti a znalosti, firemní benefity (zaměstnanecké slevy na zboží, motivující soutěže nad rámec mzdy, teambuildingové akce, atd.)
Pracovní náplň: servisní zásahy na PC a NTB, technické poradenství zákazníkům, příjem a řešení reklamací, komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 14 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail