Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232510761 | aktuálnost: 10. 8. 2016

ASISTENT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Co Vás čeká: administrativní podpora celé pobočky; příprava nabídek; komunikace se zákazníky; zpracování objednávek
- Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měli mít: svědomitost, pečlivost a zodpovědnost; samostatnost a dobré organizační schopnosti; praxi na PC, znalost Microsoft Office, zejména Excelu; příjemné vystupování vůči kolegům i klientům; technickou zdatnost; znalost stavebních materiálů nebo ochotu a schopnost se rychle učit novým věcem
- Výhodou bude, pokud: máte zkušenost s prodejem stavebnin nebo znáte stavební materiály
- Co Vám můžeme nabídnout: zázemí renomované společnost; dobré finanční ohodnocení; příjemný kolektiv; příspěvek na penzijní připojištění; pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli; stravenky v hodnotě 100,-Kč
- V případě zájmu kontaktujte: Bejčková Lucie, tel.: 727 828 425, e-mail: bejckova.lucie@izomat.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha