Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

REDOGAN s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11133130769 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Jako pracovník call centra budete v kontaktu se zákazníky našich renomovaných partnerů. Naučíte se komunikovat telefonicky, rozšíříte si obzory a slibujeme, že se nebudete nudit.
Po celou dobu se o Vás bude starat tým školitelů, kteří zodpoví všechny vaše otázky a dokonale Vás zaškolí na předmět hovorů.

Hledáme komunikativní a optimistické spolupracovníky a spolupracovnice. Nabízíme fixní složku mzdy 12.500,- Kč (100,- Kč/hod. u DPČ) + následné bonusy (průměrný výdělek 20.000,- Kč). Můžete počítat s fyzicky nenáročnou prací na PP - zkrácený i plný úvazek dle domluvy nebo DPČ, DPP, flexibilní docházkou dle Vašich možností, stravenkami, volnými víkendy a svátky, možností karierního růstu.
Vhodné i pro absolventy. Kontakt: e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail