Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer kvality

referenční číslo: 11564 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Máte zkušenosti s nastavováním procesů kvality ve výrobní společnosti? Pokud se poohlížíte po nové pracovní výzvě, tak je tato možnost určena právě pro Vás

Zahraniční výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER KVALITY

Náplň práce

  • nastavení a udržení standardů kvality ve společnosti
  • vedení malého svěřeného týmu
  • nastavení procesů v oblasti řešení neshod a reklamací se zákazníky
  • podílení se na auditech ve společnosti
  • tvorba a správa příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • 3 – 5 let zkušeností v oblasti kvality (možno i inženýr s ambicemi na povýšení)
  • znalost angličtiny a němčiny na komunikativní úrovni
  • znalosti ISO norem a VDA
  • zkušenosti se zaváděním procesů kvality
  • zachování chladné hlavy i ve vypjatých pracovních situacích

Nabízíme:

  • moderní prostředí zahraniční firmy
  • mzdové ohodnocení adekvátní pozici
  • bunusy a prémie nad rámec fixní mzdy
  • příspěvek na stravné
  • zahraniční pracovní cesty
  • nástup ihned/ dohodou
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha