Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr nových produktů - polymery

referenční číslo: 9441 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Myslíte si, že máte na to zastávat klíčovou roli v týmu pro New Product Development v oblasti polymerních materiálů a uvádět na globální trh nové produkty do výroby?

Jste kvalifikovaným inženýrem v této nebo obdobné pozici a dokážete na denní bázi fungovat v anglickém jazyce?

Procesní inženýr nových produktů – polymery (40.000 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Operační management v rámci týmu NPI
  • Zavádění nových výrobků do výroby – plánování prostředků ve výrobě pro uvedení produktů
  • Nastavování částí systému výroby pro umožnění výroby nových produktů
  • Sledování indikátorů podle regulací interních i externích norem pro výrobu
  • Implementace metodik Lean Production
  • Komunikace v rámci firmy v AJ, občasné pracovní cesty)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělaní technického směru
  • 5 let praxe v obdobné oblasti
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti v anglickém jazyce
  • Zkušenost s Lean Production
  • Orientace v prostředí zpraování plastů

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní složky + variabilní složky + bonusy)
  • Aktivní využití AJ a multikulturní zkušenost
  • Zázemí významné mezinárodní firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na životní pojištění, penzijní připojištění, stravenky
  • Další benefity (vzdělávací programy, kulturní akce, firemní telefon a notebook aj.)
  • Možnost nástupu: ihned
  • Olomoucký kraj + cestování do zahraničí

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha