Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MONTIX, a.s.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10834860716 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Náplň práce: Navrhování a realizace opatření ke zlepšení a optimalizaci procesů ve výrobním podniku s cílem zvyšování efektivity. Provádění snímků pracovního dne, momentového pozorování dělnických profesí měření. Normování spotřeby času a výkonu pro současné a nové výrobní programy. Vytváření procesních map, provádění návrhů správného toku materiálu a výrobního procesu, součinnost s plánováním výroby. Spolupracování při vytváření layoutů pracovišť s využitím metod PI. Implementování jednotlivých nástrojů štíhlé výroby.
Pož.: SŠ/ VŠ v oboru průmyslového inženýrství nebo technického směru se zkušeností s procesním, průmyslovým inženýrstvím a optimalizací výroby s praxí min. 2 roky, znalost práce MS Office, ERP, AutoCAD 2D výhodou, znalost štíhlé výroby, norem ISO 9001, ISO TS 16949, tvůrčí a zodpovědný přístup k práci, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
Nabízíme: stabilní zázemí české společnosti, odborné zaškolení, profesní růst, dotované stravování, další zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha