Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BILLcom, spol. s r.o.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11423980710 | aktuálnost: 15. 9. 2016

POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání ekonomického směru; praxe v kompletním vedení mezd min. 2 roky (ne jen výpočet), řidičský průkaz B, AJ nebo NJ výhodou, zkušenosti s vedením účetnictví a daňové evidence výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ: kompletní zpracování mzdové agendy pro více účetních jednotek vč. základní personální agendy
DALŠÍ PŘEDPOKLADY: samostatnost, odpovědnost, splehlivost, pečlivost, komunikativnost, reprezantivní a příjmené vystupování, rohodnost, dobré organizační schopnosti, flexibilita, odolnost proti stresu, předpoklad prodloužení smlouvy na dobu neurčitou (pracovní místo není zástupem za zaměstnance)
NABÍZÍME: různorodou práci v oboru vedení mezd a personalistiky, možnost odborného růstu, možnost profesního růstu (rozšíření o pozici personalisty) mladý pracovní kolektiv, přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení. Mzda je stanovena jako nástupní, po zapracování a při samostatném vedení agendy možnost zvýšení až na 20 000,- Kč. Dále nabízíme příspěvek na stravování.
Přihlášky a strukturovaný životopis zaslat na e-mail hr@billcom.cz, termín uzávěrky 31.10.2016. NEKONTAKTOVAT TELEFONEM

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail