Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SOVA Liberec, s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11425210767 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pracovní pozice vhodná pro absolventa technického nebo ekonomického směru VŠ, jazyková vybavenost je základní podmínkou.
Požadované dovednosti:
- aktivní znalost AJ a NJ na vysoké komunikační úrovni/slovem i písmem/
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost řešení krizových situací
- schopnost samostatného rozhodování a analytického myšlení
- schopnost účelného /i ekonomického/ vyhodnocení stavu projektu
- znalost práce na PC, detailně MS Office
- řidičské oprávnění B
Pracovní náplň:
- podpora projektového oddělení
- podpora materiálního a technického zabezpečení projektů
- administrativní organizace podkladů a interní dokumentace
- komunikace s ostatními odděleními firmy
- spolupráce a vedení agendy zákazníků a subdodavatelů
- zodpovědnost za dodržování plánů projektů
- reporting průběhu projektů a asistence nadřízenému
Zájemce prosíme o strukturovaný životopis a motivační dopis.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

SOVA Liberec, s.r.o., Dagmar Cvechová, cvechova@sova.cz