Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí pracoviště Areál Západ – pěstební zázemí

referenční číslo: 88A13BAB | aktuálnost: 02.05.2017

Botanická zahrada hl.m.Prahy

Botanická zahrada hl.m. Prahy, zastoupená ředitelem RNDr. Oldřichem Vackem, CSc. vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí pracoviště Západ – pěstební zázemí.

Náplň práce

Komplexní zajištění provozu pracoviště Areál Západ, zejména vedení podřízených pracovníků, organizování jejich pracovní činnosti, sledování a nastavování vhodného provozního režimu skleníkového prostředí. Součástí práce je i spolupráce s kurátory sbírek při péči o rostlinné sbírky a zajištění vhodných podmínek pro existenci sbírek. Do pracovní náplně patří i zahradnické práce na vymezené části pracoviště AZ.

Požadujeme

Ukončené střední až vysokoškolské vzdělání se zahradnickým, zemědělským nebo biologickým zaměřením, akceptovatelné je i technologické vzdělání, pokud zájemce prokáže dostatečnou znalost rostlin.
Komunikativnost, zodpovědnost, schopnost vést pracovníky.
Schopnost ovládat provozní skleníkové technologie.
Znalost tropických rostlin.

Nabízíme

Platová třída 9 podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příplatek za vedení a pracovní rizika a osobní ohodnocení podle pracovních výsledků.

Místo pracoviště: Botanická zahrada hl. m. Prahy Trojská 800/196 Praha 7 – Troja 171 00

Region: Praha

Obor: Věda a výzkum, Zemědělství, lesnictví, Ostatní

Profese: biolog, přírodovědec, pěstitel, zahradník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita