Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HF-Czechforge s.r.o.

Obsluha kovacích lisů a bucharů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11201020778 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Místo výkonu práce: Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Nástup možný ihned. Pracovní doba: pracovní týden tvoří 5 po sobě jdoucích pracovních dní (začátek v neděli ve 22:00 h v případě noční směny a konec v pátek ve 22:00 h v případě odpolední směny); směny jsou v délce trvání 8 h (včetně 0,5 h pauzy na oddych); směny se střídají po týdnu (1x týden noční směny, 1x týden odpolední směny, 1x týden ranní směny). Náplň práce: obsluha kovacích lisů při výrobě ocelových výkovků. Požadujeme: výuční list z libovolného oboru (technický obor výhodou), ochota učit se, spolehlivost, základní schopnost čtení výkresů a manuální zručnost. Nabízíme: perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti a dobré mzdové ohodnocení vysoko nad průměrem regionu, výkonnostní prémie, příspěvek na podnikové stravování, 2 dny dovolené navíc. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu prosím zašlete profesní životopis e-mailem či poštou na adresu společnosti, přijímáme pouze písemné nabídky, termín uzávěrky přihlášek je 10.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail