Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

COLAS CZ, a.s.

Ostatní stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11779740723 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Náplň práce:
Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení (pásová a kolová rypadla, čelní nakladače - kolové)
Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
Příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
Pomocné práce při stavební činnosti
Požadujeme:
Praxe při obsluze stavebních strojů (pásová a kolová rypadla, čelní nakladače - kolové)
Kvalifikace: strojnický průkaz
Řidičský průkaz sk. T min.
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi
Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení
Bonusy (sezonní, roční)
Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění
Možnost dlouhodobé spolupráce
Možnost nástupu ihned
Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

COLAS CZ, a.s., Pavel Lněnička, pavel.lnenicka@colas.cz, +420 724 851 511