Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SABANERO s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10284140791 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Jste komunikativní a každodenní řečnění Vám nedělá problém? Pak hledáme do našeho týmu právě Vás. Staňte se součástí kreativního a zapáleného týmu a ukažte nám co ve Vás je.

Náplň práce:
-navolávání nových klientů
-poskytování komplexních informací týkajících se nabízených produktů a služeb
-sjednávání schůzek obchodnímu týmu
-drobná administrativa
-plánování schůzek v rámci interního programu CRM
-analýza a řešení požadavků a potřeb klientů

Požadujeme:
-praxe na obchodní pozici, popř. v call centru (1 rok)
-dokončené střední vzdělání
-tah na branku a všeobecný rozhled
-schopnost argumentace
-velmi dobré komunikační dovednosti, komunikace vás MUSÍ BAVIT
-český jazyk i gramatika v projevu bez vad řeči
-perfektní znalost Microsoft Office
-pozitivní přístup
-prodejní dovednosti a zkušenosti výhodou
-časová flexibilita
-obchodního ducha
-orientace v IT a reklamě (výhodou)

Nabízíme:
-odborné zaškolení na náklady firmy
-práce na HPP v centru Ostravy
-pracovní doba Po – pá (8 - 17 hodin)
-pevný základ (13- 19 tisíc čistého + motivující odměny), dle dosažené praxe
-průběžné tréninky a školení, zpětná vazba
-firemní telefon s neomezeným voláním a internetem
-firemní notebook
-práci v kreativním prostředí

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SABANERO s.r.o., Ing. Lenka Pšenicová, Administrativa, office@sabanero.cz, +420 777 457 907