Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog sváření

referenční číslo: 11212 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte VŠ/ SŠ vzdělání strojírenského zaměření? Vyznáte se v technologických postupech v oblasti svařování? Komunikujete v anglickém jazyce a orientujete se v ocelových materiálech a jejich sváření? Chcete se stát součástí mezinárodní výrobní společnosti působící na Vysočině?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOGA SVÁŘENÍ.

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupů v oblasti sváření
  • Výběr svařovacích metod a jejich testování
  • Kontrolování kvality svárů
  • Příprava výroby a dohled nad procesy svařování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi v tvorbě technologických postupů v oblasti sváření
  • Znalost v oblasti ocelových materiálů

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha