Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Údržbář forem – olomoucko

referenční číslo: 11474 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Jste technik? Je Vám pečlivost vlastní? Hledáte práci pro stabilní nadnárodní firmu s dobrým zázemím? Potom zašlete svůj strukturovaný životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici:

ÚDRŽBÁŘ FOREM – OLOMOUCKO

Náplň práce

  • zodpovědnost za údržbu a opravy forem
  • kontrola forem a případné opravy
  • montáže a demontáže forem při změnách výroby
  • čištění a leštění

Požadujeme:

  • SOU/SŠ – technické
  • schopnost vyčíst údaje z výkresů
  • předchozí praxe jako nástrojář – vítána
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdu
  • systém firemních benefitů
  • akce pro zaměstnance
  • kvalitní firemní stravování
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha