Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

S. & W. Automobily s.r.o.

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11757810769 | aktuálnost: 3. 1. 2017

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 35, Ústí nad Labem.
Náš autorizovaný servis vozů Mercedes-Benz v Ústí nad Labem rozšiřuje pracovní tým o pozici "mechanik nákladních a užitkových vozidel".
Pro autorizovaný servis Mercedes-Benz v Ústí nad Labem hledáme profesionála na pozici automechanik nákladních a užitkových vozů.

Požadujeme: kvalifikovaného mechanika s praxí - opravy nákladních a užitkových vozů, nejlépe v autorizovaném servisu- vyučení v oboru- řidičský průkaz skupiny B, C, E výhodou- uživatelská znalost práce na PC- znalost německého jazyka slovem i písmem výhodou- pracovní a časovou flexibilitu- schopnost samostatné práce i práce v týmu
Nabízíme: zázemí prosperující společnosti- odpovídající platové podmínky- systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, týden dovolené navíc,...)- možnosti profesního rozvoje a vzdělávání dle standardů Mercedes-Benz
Náplň práce: odborné servisní práce na nákladních a užitkových vozech Mercedes-Benz- pracovní doba formou směn a střídání "krátkých a dlouhých týdnů" - 12 hodinová pracovní doba s hodinovou pauzou na oběd, provozní doba servisu 7-20 hod. pondělí až neděle
Nástup možný ihned. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Své strukturované životopisy zasílejte na kariera@SUW.cz
nebo poštou na adresu S. & W. Automobily s.r.o, Daimlerova 202, 362 11 Jenišov.
Bližší informace o pozici poskytne pane Aleš Tyburec, email: ales.tyburec@suw.cz, tel.: 737 216 564
Na spolupráci se těší celý tým S. & W. Automobily, autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes-Benz, Přístavní 35, Ústí nad Labem.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

S. & W. Automobily s.r.o., Ing. Petr Bek, kariera@suw.cz, +420 737 216 571

Odpovědět na inzerát