Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Personální agentura Index Nosluš hledá pro svého významného klienta vhodné pracovníky na jednoduchou práci ve skladu v příjemném pracovním prostředí.

Skladník - vychystávač objednávek – až 130 Kč/hod.

referenční číslo: 6337 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje spotřební elektroniky hledáme spolehlivé zaměstnance na pozici skladník – picker v Horních Počernicích. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí a s počátečním zaškolením. Práce je díky své povaze vhodná spíše pro muže bez ohledu na předchozí praxi. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- vychystávání zboží dle objednávek
- manipulace s paletovým vozíkem
- kontrola a balení zboží

Místo výkonu práce: Horní Počernice

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci
- až 130 Kč/hod.
- stravenky
- počáteční zaškolení a individuální přístup
- možnost kariérního růstu
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha