Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Altevida s.r.o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10655750798 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Z: 25.4.2016, a: 4.5.2016, a: 31.8.2016, Místo výkonu práce: Ke koupališti 370/15, Odry 742 35
POZICE VHODNÁ PRO OZP, ŽENY NA MATEŘSKÉ I PRO ABSOLVENTY.
Náplň práce: pravidelná komunikace se zákazníky, aktivní oslovování nových klientů, komunikace z 90% telefonicky 10% e-mailem.
Očekáváme: Dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem a zdokonalovat se, základní znalost práce na počítači, zodpovědnost, spolehlivost, příjemný hlas, tah na branku, plnění stanovených cílů, proaktivní přístup.
Nabízíme: zdokonalíte své komunikační schopnosti, budete se pravidelně vzdělávat, možnost profesního růstu, zajímavé platové podmínky, pružná pracovní doba na hlavní pracovní poměr, možnost i zkáceného úvazku. K platu náleží i bonusová složka z prodeje.
V případě zájmu kontaktujte v pracovní dny 10-14 hod. telefonicky Janu Cupalovou na tel.: 778 754 983, životopisy zasílejte na: jana.cupalova@altevida.cz
NENAVŠTĚVOVAT OSOBNĚ PRACOVIŠTĚ FIRMY BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY SE ZAMĚSTNAVATELEM.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 500 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha