Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Armáda spásy v České republice, z.s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198550770 | aktuálnost: 3. 8. 2016

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s., Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici terénní pracovník v sociálních službách

Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, vzdělání v oboru (min. VOŠ), doložitelná praxe v pomáhajících organizacích na profesionální nebo dobrovolnické bázi.

Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb. Terénní práce - úvazek 0,5 a pracovník v soc. službách - úvazek 0,5.

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:
14.330 Kč, po 3 měsících 14.880,-Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0; 40hod/týdně; jednosměnný provoz

Předpokládaný nástup:
1.9. 2016 nebo dle dohody

Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na e-mail: jana_bercikova@armadaspasy.cz Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 15.8.2016

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne ve II.pol. srpna 2016 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.

Bližší informace o náplni práce poskytne koordinátorka sociálních pracovníků
Mgr. et Mgr. Jana Berčíková DiS. Dotazy prosíme e-mailem: jana_bercikova@armadaspasy.cz

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 14 330 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha