Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Haberkorn Ulmer s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11522300783 | aktuálnost: 6. 10. 2016

SOU, očekáváme: vysoké pracovní nasazení, logické myšlení a manuální zručnost, schopnost jednat s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou, znalost práce s PC, předpoklady pro práci s těžkými břemeny. Nabízíme: perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní firmy, práci na plný úvazek, jednosměnný provoz, příležitost k seberealizaci, profesionální jednání, motivující finanční ohodnocení -
mzda od 15 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování, dovolená navíc, zvýhodněné mobilní tarify. KO: Stiborský Marek, tel.: 605 200 718, e-mail: marek.stiborsky@haberkorn.cz. Osobní schůzku domluvte předem na uvedeném tel. čísle. Životopis pošlete na e-mail: marek.stiborsky@haberkorn.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail