Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AUTO-DIENST s.r.o.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11787560766 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Místo výkonu práce: Olomouc.
Náplň práce: vede, koordinuje a řídí provozovnu po stránce obchodní, provozní, technické a finanční; komunikuje se zákazníky, dodavateli i servisem; řídí chod provozovny a související činnosti; vede tým zaměstnanců servisu; vede projekty, spolupracuje s ostatními úseky společnosti.
Očekáváme: praxe ve vedení pracoviště/servisu; zkušenosti s vedením lidí; znalost problematiky oprav nákladních a přípojných vozidel; prokazatelná praxe na obdobné pozici 2 roky; uživatelskou znalost PC.
Nabízíme: nástup možný ihned; nadstandardní mzdové ohodnocení; zázemí stabilní české společnosti; možnost dalšího profesního vzdělávání; zajímavou, zodpovědnou činnost na vedoucí pozici; pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.
První kontakt možný POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

AUTO-DIENST s.r.o., Yvona Heliová, yvona.heliova@kar.cz

Odpovědět na inzerát