Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér v automotive

referenční číslo: 11344 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Hledáte uplatnění na pozici konstruktéra a rádi vyvíjíte nové produkty?
Chcete uplatnit cizí jazyk ve svém zaměstnání?
Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele?
Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám

Mezinárodní strojírenská firma hledá do svého kolektivu:

KONSTRUKTÉR v AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Konstrukce plastový dílů, vývoj a inovace produktů společnosti
  • Možnost podílet se na velmi specializovaných produktech
  • Spolupráce s mezinárodním týmem
  • Práce v CATIA V5

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Znalost práce 3D programů
  • Praxi na obdobné pozici
  • Středně pokročilá znalost AJ či NJ

Nabízíme:

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Využití cizích jazyků na denní bázi
  • Práci ve stabilní společnosti na zajímavých projektech
  • Možnost kariérního postupu

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha