Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11266810737 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Nabízíme různorodou práci pro toho, kdo nemá rád stereotyp.

Jsme komunální firma, která spolupracuje s největším dopravcem v ČR, a nabízíme pozici

ŘIDIČ / ŘIDIČKA S ÚKLIDEM

Co budete dělat:
- autem se dopravíte na místo našich zakázek a postaráte se o jejich čistotu
- budete se pohybovat po Praze a někdy také přilehlém okolí
- pracovat budete ve dvoučlenném týmu
- a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce

Rozhodně se Vám bude hodit:
- řidičák "béčko" a pár ujetých kilometrů za sebou také v Praze
- chuť k práci
- časovou flexibilitu (přesčasy platíme)
- určitě uplatníte Vaši pečlivost a schopnost pracovat samostatně

Co Vás u nás čeká:
- smysluplná a různorodá práce
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- půlroční a roční finanční bonusy, stravenky a další benefity
- moderní zázemí firmy a fajn kolektiv kolegů

Nastoupit můžete ihned!

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha