Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik-programátor-služební místo (12.platová třída)

referenční číslo: 87EEE05C | aktuálnost: 09.11.2016

Český úřad zeměměřický a katastrální

Předseda Českého úřadu zeměměřického a katastrálního jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo analytik-programátor v oboru služby „36. Informační a komunikační technologie“. Místem výkonu služby je Praha.

Náplň práce

• provádění analýz a kontrol dat v Informačním systému katastru nemovitostí (ISKN) a Informačním systému územní identifikace (ISÚI),
• provádění analýz a kontrol dat v Registru územní identifikace, adres a nemovitostí (RÚIAN),
• vytváření jednoduchých kontrolních a testovacích programů v programovacích jazycích (Java, C++, …),
• tvorba aplikací s napojením na webové služby třetích stran (web services, WSDL),
• vytváření speciálních výstupů a sestav (ve formátech CSV, XML, atd.) z ISKN, ISÚI a RÚIAN s využitím SQL dotazů do databáze Oracle,
• tvorba jednoduchých aplikací s využitím PL/SQL (procedurální rozšíření jazyka SQL v databázích Oracle),
• podílet se na vývoji a úpravách Publikační databáze (datový zdroj pro poskytování prostorových dat ČÚZK),
• spolupráce na definování rozvojových oblastí ISKN a RÚIAN.

Požadujeme

POZOR: Žádost je nutné podat v souladu se zákonem o státní službě nejpozději do 13. října 2016.

Nabízíme

odměňování v souladu se zákonem o státní službě a NV č. 304/2014 Sb., dle dosažené praxe
služební poměr na dobu neurčitou, po splnění zákonných podmínek podle § 21 ve spojení s § 35 a § 42 zákona o státní službě
systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele),
příjemné pracovní prostředí v moderní budově přímo u stanice metra „C“ – Kobylisy
možnost dalšího odborného a osobnostního rozvoje

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Státní, veřejná správa

Profese: programátor, IT analytik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy