Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na poptávky pro Prahu, Prahu-východ a Prahu-západ

referenční číslo: 6564 | aktuálnost: 01.07.2017

Dumrealit.cz/Exclusive

Prostorná kancelář v Praze 4, u metra Pankrác, kompletně zařízená, společně s asistentkou, manažerem kanceláře, jejím majitelem, právníkem a finančními specialisty vytvářející zázemí a ty nejlepší podmínky pro práci. Samozřejmostí je u nás práce v příjemném a přátelském kolektivu. Vždycky jsme se vymykali všem standardům a dělali vše tak trochu jinak, chceš i Ty jít touto cestou a být součástí našeho týmu, přidej se k nám a uvidíš, že se dají vydělávat velké peníze a ještě Tě to bude bavit.

Náplň práce

profesionální způsob práce pouze s poptávkou – klienti poptávající koupi či pronájem
individuální přístup ke klientovi – navázání a udržování vztahů s klienty
akvizice poptávajících klientů a péče o stávající klienty
vyhledávání odpovídajících nemovitostí spolupráce s RK, jednání s majiteli nemovitostí
vedení obchodních jednání
zastupování poptávajících klientů v jednáních s realitními kancelářemi, úřady, stavebními firmami, technickými inspektory, finančními poradci apod.                                                                                                                                                                                              účast s klienty při realizaci obchodních případů od začátku až do konce

Požadujeme

reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
empatie, proklientský přístup
orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
motivace
praxe v realitách výhodou, ne však podmínkou
podnikatelskou houževnatost a potřebu být nejlepší
pracovitost, důslednost, samostatnost, ambice a odhodlání
vysoké pracovní nasazení a ochota učit se novým věcem
obchodního ducha, iniciativní a aktivní přístup

Nabízíme

zázemí české značky dumrealit.cz a Národního realitního holdingu
maximální podpora týmů profesionálů, zkušených managerů, advokátů
podpora specialistů na hypotéky a výkupy
zajímavý motivační odměňovací systém, s možností příjmů bez horního limitu
účinná marketingová podpora - osobní, lokální i celorepublikový marketing
možnost profesního růstu a seberealizace
zavedený a propracovaný systém monitoringu, párování poptávky s nabídkami v celé naší síti a spolupracujících kanceláří
zázemí a podpora kanceláře – asistentka, manažer a majitel kanceláře
nejlevnější neomezený tarif s voláním a internetem na trhu
propracovaný systém školení, aktivní tréninky a certifikace specialistů – úzká spolupráce s Realitní akademií ČR
po zapracování služební automobil VW Passat i pro soukromé účely

Mzda: 40 000 - 200 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Veselí 825/3, Praha 4-Nusle, 14000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi