Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr v automotive / ostrava

referenční číslo: 8765 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zkušenosti v oblasti procesního inženýrství ve výrobní automotive společnosti a domluvíte se anglickým jazykem? Hledáte práci ve stabilní firmě? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR v AUTOMOTIVE / OSTRAVA

Náplň práce

  • plánování a optimalizace výrobních procesů a výrobních technologií
  • aktivní využívání principů štíhlé výroby
  • zvyšování efektivity výroby
  • aktivní komunikace s úsekem kvality
  • pravidelný reporting, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • středně pokročilá znalost AJ (denní využití)
  • orientace v oblasti LEAN (5S, SMED, MUDA, TPM)
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • finanční bonusy, měsíční, roční
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha