Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce

referenční číslo: 87BEC723 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Jsme přední českou obchodní a softwarovou společností věnující se právním a ekonomickým systémům.
Pro náš rozvíjející se tým hledáme dynamického kolegu s obchodním duchem na pozici:

Náplň práce

• prezentace produktů a firmy při obchodních jednáních
• rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
• správa zákaznického portfolia v daném regionu
• péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
• plnění obchodních cílů společnosti
• pravidelný reporting
• místo výkonu práce: Praha či Ostrava

Požadujeme

• ukončené SŠ vzdělání s adekvátní praxí či absolvent VŠ
• výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
• proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)

Nabízíme

• zázemí silné a stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• zajímavou a pestrou práci s možností realizace
• samostatná organizace Vaší práce
• možnost realizovat se na nových projektech
• přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
• odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
• mobilní telefon, notebook a služební automobil
• navázání dlouhodobé spolupráce na HPP
• zaměstnanecké benefity, flexibilní pracovní dobu, společné team buildingy

Region: Praha, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy