Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer - elektronika

referenční číslo: 9707 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Hledáte nové zaměstnání a máte zkušenosti s elektrokonstrukcí? Baví Vás mikroelektronika a domluvíte se anglicky? Rádi byste pracovali pro moderní společnost na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - ELEKTRONIKA? Pak hledáme právě Vás

Významná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pracovní pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – ELEKTRONIKA (40 - 60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky při realizaci projektu
  • Odlaďování technických požadavků zákazníka
  • Příprava návrhů zakázek dle specifikace
  • Organizace a zpracování dokumentace projektů
  • Spolupráce s odděleními ve společnosti
  • Pracovní cesty v rámci EU

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Praxi 2 roky s elektrokonstukcí / programováním PLC
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti problematiky mikroelektroniky - výhodou
  • Znalosti s projektovým řízením - výhodou
  • Organizační a komunikativní schopnosti
  • Zkušenosti s jednáním se zákazníky

Nabízíme:

  • Práci v moderní a úspěšné společnosti
  • Možnost seberealizace na více projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce v Jihlavě

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha