Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9423240765 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Požadujeme:
- Min.2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobě či údržbě
- Orientace v technické dokumentaci, specifikaci technických požadavků pro výrobu, technických postupů aj.
- Vzdělání min. SŠ tech.oboru
Pracovní náplň:
- Zodpovídá za přípravu a řídí realizaci zakázek pro výrobu, údržbu, modifikace a rekonstrukce zařízení elektrárenských bloků
- Specifikuje množství a druhy materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek podle požadavků a předepsaných norem, řídí realizaci
- zodpovídá za zabezpečení a zpracování dokumentace, včetně ekonomického vyhodnocení
Nabízíme:
- Zázemí silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných elektráren
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
- OOPP, technické vybavení aj.
Zašlete životopis a foto na hronkova@cezenergoservis.cz nebo info na 381 103 013.
V případě, že se společnost do 1 měsíce od zaslání životopisu neozve, nebyl jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ Energoservis spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha