Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Ředitel pro mechanickou a elektro montáž

referenční číslo: 12811 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Jste vedoucí výroby hledající opravdovou výzvu ve vedení kolektivu o více až 200 lidech pro mezinárodní firmu?

Pracoval jste v globálním prostředí a jednal jste tak v některém z cizích jazyků (anglicky či německy) s kolegy, zákazníky či dodavateli?

Máte strojírenský background a pohyboval jste se většinou v klasickém strojírenství v oblastech kovoobrábění, zámečnicko-svářečských činností či třeba v externí montáži mechanických i elektro prvků?

ŘEDITEL pro MECHANICKOU a ELEKTRO MONTÁŽ (AŽ 65.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení několika sekcí výroby o více jak 200 lidech
  • Koordinace externí montáže v zahraničí přes šéfmontéry
  • Dohled nad elektromontáží automatizovaných prvků strojních zařízení
  • Vedení kolektivu zámečníků, montérů při montáži částí větších celků na hale
  • Personální agenda, zpracovávání statistik a strategické rozhodování o dalších krocích ve výrobě

Požadujeme:

  • Zkušenost na manažerské pozici ve strojírenské firmě
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství (případně bohatou praxi a SŠ vzdělání)
  • Dobrá úroveň cizího jazyka – anglického či německého
  • Přirozenou autoritu a manažerské schopnosti pro větší kolektiv

Nabízíme:

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Klíčovou roli v renomované zahraniční společnosti
  • Individuálně nastavený systém dalších benefitů
  • Manažerské bonusy
  • Krytí části nákladů na dopravu
  • Oceňovanou firemní kulturu
  • Lokalita: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha