Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Java programátor senior

referenční číslo: 6549 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http:bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho součástí

Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt pro společnost Konica Minolta? Umíte programovat v jazyku Java a chcete se učit nejnovější technologie? Využijte energii start-upové společnosti a souběžně i podporu velké korporace

Pak neváhejte a pošlete mi životopis

JAVA programátor senior

Náplň práce

  • Vývoj a úprava integračního middleware v jazyku JAVA
  • Vývoj „proof of concept“ revolučního produktu společnosti
  • Učení nových technologií a frameworků (následné uvedení do praxe)
  • Spolupráce na analýze a testování
  • Psaní dokumentace a reporting

Požadujeme:

  • VŠ v oboru IT (případně SŠ a relevantní praxe)
  • Min. 3 roky zkušeností s jazykem JAVA
  • Znalost programování middleware a webservices, SOA
  • Velkou výhodou znalost Service BUS, WSO2
  • Anglický jazyk na úrovni psané dokumentace

Nabízíme:

  • Inovativní projekt s energií start-upu
  • 5 týdnů dovolené, možnost homeoffice
  • Sickdays, stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha