Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PILSEN STEEL s.r.o.

Strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10823160770 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Kontakt: Sedlářová Jana, tel.: 378132505, 734642337, e-mail: jana.sedlarova@pilsensteel.cz

Požadujeme:
SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, pokročilá znalost práce na PC, MS OFFICE, znalost CAD systému ( nejlépe AutoCAD, INVENTOR), výborná znalost čtení výkresové dokumentace, znalost technologických postupů, aktivní znalost AJ nebo NJ, délka praxe v oboru 1 rok
Výhodou: ŘP sk.B, dobrá znalost systému řízení kvality, znalost informačního systému TPV2000 , znalost RJ
Popis práce:
zpracování konstrukční dokumentace - výkresy, technické specifikace, změnové řízení, úprava převzaté technické dokumentace od zákazníka, návrhy na provedení jednotlivých dílů, odpovídá za správnost technologického postupu a související dokumentace
Nabízíme:
zázemí tradiční strojírenské firmy, práci ve vysoce odborném týmu, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, osobní program adaptace, mzdové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a prokázané praxe v uvedené činnosti ( 24.000 - 28.000,- Kč), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, pracovní poměr sjednán se zkušební dobou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail