Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Hlavní účetní s AJ

referenční číslo: 12288 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Máte ekonomické vzdělání a hledáte práci jako účetní? Pak reagujte na tuto pracovní nabídku

HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ

Náplň práce

  • Účtování operací finančního účetnictví
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Účtování uzávěrkových operací
  • Zpracování podkladů pro celní deklarace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oborech ekonomika, podnikání, finančnictví nebo bankovnictví
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi ve vedení podvojného účetnictví
  • Znalost platné legislativy o účetnictví, DPH

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Bonusy k fixní mzdě
  • Jazykové vzdělávání pro rozvoj znalosti AJ
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha