Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SITEL, spol. s r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11206620782 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Místo výkonu práce Pohřebačka (výhledově Heřmanův Městec)

Náplň práce:
- servis lokalit klienta a výjezdy v rámci držené pohotovosti.

Požadavky:
- znalost práce s PC
- základy angličtiny
- základní znalost telnet
- základní znalost LAN
- řidičský průkaz sk. B
- vyhláška 50 §6
- bezúhonnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
- občasná práce ve výškoách a v noci
Více informací emailem a posléze při osobním setkání. Praxe v telekomunikacích výhodou. Nutný dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- osobní ohodnocení
- po zaškolení mobil, notebook, automobil
- po pozitivní zkušenosti smlouva na dobu neurčtitou

První kontakt:
- telefonicky na čílse 606 648 136
-emailem na adrese pkrejci@sitel.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha