Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista obrábění

referenční číslo: 4990 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Jste odborníkem v oblasti CNC obrábění a láká Vás zkusit něco lehce odlišného, kde tyto své dovednosti uplatníte? Jste komunikativní typ a práci s lidmi si užíváte? Nevadí Vám cestování a odměny založené na výkonu Vás dokáží ještě více namotivovat?

Pak se ucházejte o místo, jež je kombinací technického odborníka a obchodníka v moravské strojírenské firmě. Stačí zaslat Váš strukturovaný životopis

SPECIALISTA OBRÁBĚNÍ (+/- 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Cestování za klienty
  • Testování zařízení u zákazníků a vyhotovování technické dokumentace
  • Spolupráce na projektech technologií pro klienty ve spolupráci s produktovými manažery
  • Podíl na vývoji nových technologií v rámci firmy a jejich zavedení na trh

Požadujeme:

  • Zkušenost s obráběním na CNC strojích a programováním podmínkou
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, obecně technický background
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Řidičský průkaz sk. B ochotný cestovat

Nabízíme:

  • Motivující fixní mzdové ohodnocení + prémie založené na výkonu
  • Služební automobil a další technické vybavení pro práci
  • 5 týdnů dovolené
  • Prostor pro profesní růst, vzdělávací program
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha