Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Obsluha CNC strojů - Laser a Ohraňovací LIS - výhodná nabídka

referenční číslo: 868E733C | aktuálnost: 8. 12. 2016

Profil firmy:
- kovovýroba (zpracování tenkých plechů CNC - laser, výsek, ohyb, svařování)
- truhlářský provoz (výroba nábytku, dřevěných konstrukcí)
- prášková lakovna
V rámci dalšího rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- obsluha CNC ohraňovacích lisů nebo laseru (Trumpf) pro zpracování tenkých plechů (0,8 - 3 mm)

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání
- nutná znalost a praxe v oboru
- samostatnost a aktivitu
- znalost základů práce na PC výhodou
- nástup možný ihned, dle dohody

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a praxe
- směnný provoz
- možnost profesního a osobního růstu

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Zvole u Prahy

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha