Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost UNIPETROL RPA, s.r.o. patřící do skupiny Unipetrol hledá vhodné uchazeče/ky na pozici

Koordinátor provozu a údržby výrobního týmu (PCH)

referenční číslo: 8651E468 | aktuálnost: 26. 7. 2016

• Provozování výrobních jednotek - Koordinuje změny ve výrobě za účelem dosažení výrobního plánu a efektivního provedení údržbářských činností. Poskytuje podporu směnovým operátorům. Připomínkuje týdenní plán údržby. Připravuje denní výrobní příkazy, připravuje postupy prací pro nerutinní provozní operace (např. sjíždění a najíždění jednotek), koordinuje tyto nerutinní provozní operace.
• Provozování výrobních jednotek - Řídí činnosti spojené s čištěním výrobního zařízení, koordinuje tyto činnosti s návaznými aktivitami, pracemi údržby a investic. Spoluzodpovídá za existenci provozních předpisů a manuálů pro provozování klíčových zařízení a za dostupnost těchto dokumentů všem operátorům. Při tvorbě provozních manuálů tyto připomínkuje. Vede kompletní údaje o svěřeném HIM a DHIM, včetně záznamů o stavu a chodu výrobního zařízení, evidenci protokolů o revizích, zkouškách, haváriích a poruchách s cílem naplňovat a dodržovat aktuální státní a podnikovou legislativu.
• Zodpovídá za dostupnost, spolehlivost a integritu zařízení z pohledu provozního, je zodpovědný za aplikaci nastavených provozních strategií a postupů, tyto strategie a postupy oponuje a navrhuje jejich změny. Dle delegované autority schvaluje požadavky na údržbu zařízení, rozděluje je na rutinní údržbu, technologické změny a zarážkové práce, rozhoduje o prioritách prací. Zodpovídá za realizaci aktivit provozu v souladu se schváleným integrovaným harmonogramem (včetně přípravy zařízení). U klíčových zařízení se účastní předávky a přejímky zařízení vzhledem k údržbě/investicím. Akceptuje dokončenost prací rutinní a zarážkové údržby. Koordinuje provádění aktivit preventivní údržby, které jsou zajišťovány provozními zaměstnanci.
• Iniciuje spolehlivostní studie a další vývojové programy na (potenciálně) problematických zařízeních, zařízeních s vysokou energetickou náročností, s nákladnou údržbou atd., účastní se těchto studií/programů. Je zodpovědný za kompletnost svěřených provozních dat a dokumentace na výrobní oblasti.
• Z provozního pohledu připomínkuje technologické změny a iniciační fáze investičních projektů. Navrhuje investiční projekty a technologické změny.
• Je spoluzodpovědný za rozpočet fixních nákladů příslušné výrobní oblasti. Přispívá k přípravě dat týkající se využití provozních jednotek, energetických spotřeb a dalších provozních nákladů. Přispívá k přípravě rozpočtu pro provozní fixní a variabilní náklady na výrobní oblasti. Přispívá k hodnocení smluv, jejichž rozsah je realizován v rámci výrobní oblasti.
• Komunikuje s pracovníky provozu na směnách, techniky údržby a technology při koordinaci provozních a údržbářských aktivit.

Požadujeme:

• VŠ a min. 3 roky praxe nebo SŠ a min. 5 let praxe a vzdělání chemického či strojně - technického zaměření
• Uživatelská znalost PC, MS Office (Excel, Word, Power Point), SAP, Outlook
• Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
• Týmová spolupráce
• Znalost strojů a chemického technologického zařízení
• Komunikativní znalost angličtiny
• ŘP skupiny „B“

Místo pracoviště: Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail