Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advanced World Transport a.s.

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11495120704 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Požadujeme:
- SŠ vzdělání se zaměřením na provoz a údržbu elektrických části kolejových vozidel (elektrotechnika, elektrická trakce v dopravě apod.),
- praxi při opravách lokomotiv (možno i absolvent s praxí v rámci školy),
- orientaci v problematice hnacích drážních vozidel,
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
- samostatnost, pečlivost, přesnost.
Popis pozice:
Komplexní provádění údržby a oprav elektrických a mechanických části lokomotiv:
- sestavování, seřizování, opravy a zkoušení elektrických strojů, přístrojů a zařízení, např. elektromotorů, generátorů, transformátorů, rozvaděčů,
- opravy elektrických částí motorových lokomotiv,
- měření a cejchování elektrických strojů, přístrojů a zařízení,
- kontrola diagnostiky a měření elektronických zařízení lokomotiv a další.
Nabízíme:
- Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
- Možnost odborného a profesního růstu, seberealizace
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Systém zaměstnaneckých výhod

V případě zájmu zašlete prosím životopis na email kariera@awt.eu, do předmětu uveďte název pozice ELEKTROMECHANIK KLADNO.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Advanced World Transport a.s., Mgr. Martina Gomolová, kariera@awt.eu