Typ nabídky

Minimální mzda

Správce podnikové sítě – IT specialista #7719614 (Strančice, CZ)

referenční číslo: 7719614 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

SPRÁVCE PODNIKOVÉ SÍTĚ – IT SPECIALISTA

Popis pozice / Náplň práce:
• Správa serverů na platformě Windows
• Správa síťové infrastruktury
• Správa podnikového VoIP řešení
• Správa mobilních telefonů a telekomunikačních zařízení
• Správa aktivních síťových prvků a vedení dokumentace sítě
• Správa bezpečnostního SW/HW – firewall,antiviry, antispam, IPS
• Administrace databázových a aplikačních serverů a služeb

Náš klient požaduje:
• Praxi s pokročilou správou MS Windows
• Praxi s pokročilou správou HW - desktopů a notebooků (HP, DELL, Apple)
• Praxi se správou tiskáren a skenerů, případně čárových kódů výhodou
• Praxi se správou SAP, případně File Makeru výho
• Praxi se správou síťové infrastruktury Cisco LAN/WAN (switche, routery, WiFi)
• Profesionální vystupování, samostatnost, komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost
• Znalost AJ – min. B1 - komunikativní

Náš klient nabízí:
• Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající nejmodernějších technologií
• Uplatnění a rozvoj stávajících znalostí a dovedností
• Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• Příležitost pro další vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na dopravu
• Penzijní připojištění

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou pod +420 725 790 750 nebo na emailu nikola.drabkova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní