Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Lean Manager (P3659)

referenční číslo: 860E4008 | aktuálnost: 10. 7. 2016

Spoluvytvářet firemní koncepci v oblasti zlepšování a štíhlé výroby, v rámci celé firmy aktivně vyhledávat příležitosti ke zlepšování, provádět analýzy výrobních dat., vést projekty optimalizace výrobních i nevýrobních procesů, vytvářet návrhy a následně realizovat úpravy pracovišť, provádět kalkulace finanční návratnosti přijatých opatření, koordinovat spolupráci s poradenskými společnostmi, své výsledky pravidelně reportovat vedení společnosti.
Organizovat a provádět školení a workshopy z oblasti neustálého zlepšování.

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na strojírenství nebo průmyslové inženýrství výhodou, znalost AJ nebo NJ výhodou, praxe ve výrobní společnosti, znalost metod průmyslového inženýrství a štíhlé výroby, zkušenost s vedením projektů pomocí metody DMAIC výhodou, analytické, organizační a komunikační schopnosti, schopnost systematické práce a koncepčního myšlení, samostatnost, iniciativu, ochotu na sobě pracovat a vzdělávat se, velmi dobrou znalost MS Excel., Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

Atraktivní pracovní příležitost s možností seberealizace, profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické firmě, zařazení do středního managementu firmy, motivační platové ohodnocení, zajímavé výrobní prostředí a technologie, možnost vzdělávání v oblasti průmyslového inženýrství, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail