Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ALP consulting, s.r.o.

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační společnost, která se podílí na nejvýznamnějších projektech v Evropě, vždy na straně investora, hledáme uchazeče na pozici:

Office manager/ka s AJ - Nitra

referenční číslo: 515 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Hledáme týmově orientovanou bezkonfliktní osobnost, s velmi dobrými komunikačními a organizačními schopnostmi, se schopností vstřícného jednání a samostatného rozhodování.

Náplň práce:

zodpovědnost za:
• za kompletní a bezproblémové zajištění chodu a denní provoz kanceláří
• firemní administrativní procesy
• zajišťování a objednávání kancelářských potřeb
• zajištění běžného spotřebního materiálu pro kanceláře
• zajišťování občerstvení
• organizace společenských akcí

administrativní činnost
• obecná podpora zahraničních a tuzemských manažerů společnosti
• zajišťování letenek, hotelů, taxi, kurýrních služeb
• kompletace a kontrola cestovních příkazů a souvisejících dokladů
• zpracování prvotních podkladů pro účetní firmu
• samostatné vykonávání odborných administrativních činnosti
• zpracování a správa příchozí a odchozí pošty
• příprava podkladů pro jednání vedení společnosti
• spolupráce na přípravě materiálů a prezentací
• překladatelská činnost: tvorba překladů ČJ/AJ, AJ/ČJ
• denní komunikace v AJ, spolupráce s dalšími útvary ve společnosti
• sjednávání schůzek a vedení diáře
• reporting vedení společnosti

Požadujeme:

• VŠ/SŠ ukončené vzdělání - podmínkou
• praxe na obdobné samostatné administrativní pozici min 3 roky
• praxe v zahraniční společnosti na obdobné pozici podmínkou,
• Anglický jazyk - plynule- vynikající znalost (schopnost denní komunikace)
• velmi dobrou znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

osobnostní předpoklady:
• velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost
• zdravá míra sebevědomí a schopnost rozhodnout
• zodpovědnost, důslednost, pečlivost, loajalita
• týmový duch, flexibilita

Nabízíme:

• zajímavou a různorodou práci v zahraniční nadnárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí s možností využití anglického jazyka
• odpovědnou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu
• odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností, schopností a dovedností
• práce na plný úvazek

Místo pracoviště: Nitra
Možnost nástupu: Ihned, nebo dohodou

Region: Slovensko

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha