Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Operátor výroby až 21.000Kč/měsíc - Hněvotín

referenční číslo: 3542 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost se sídlem v Hněvotíně, hledáme vhodné uchazeče na pozici "Operátor ve výrobě drátěného programu". Nabízíme uplatnění pro pracovité, fyzicky zdatné uchazeče (pozice je vhodnější spíše pro muže), kterým nechybí pozitivní pracovní přístup, samostatnost a odpovědnost. Nabízíme mzdové ohodnocení odpovídající odvedené práci zajímavé příplatky a bonusy. Práce je organizována ve 3-směnném provozu. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- manuální zručnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu práce na směny

Nabízíme:

- možnost dlouhodobé spolupráce
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky nad rámec zákoníku práce (osobní ohodnocení, motivační příplatky, prémie, bonusy)
- příspěvek na stravování
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Místo pracoviště: Hněvotín

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail