Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr/technolog – výroba forem

referenční číslo: 8927 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Máte zkušenosti na pozici Technolog ve výrobní automotive společnosti? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Hledáte stabilní zaměstnání? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

INŽENÝR/TECHNOLOG – VÝROBA FOREM

Náplň práce

  • zajištění technologické přípravy výroby forem
  • plnění zákaznických požadavků – světové automobilky
  • komunikace s dodavateli nástrojů, nosičů forem (ČR)
  • vyhledávání nových dodavatelů – z 25% náplně práce
  • komunikace s úsekem kvality, účast při řešení reklamací,
  • tvorba a aktualizace příslušné dokumentace
  • pravidelný reporting v cizím jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny (denní využití)
  • znalost technologických procesů ve výrobě
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • možnost ubytování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: VSETÍNSKO

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha