Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11443230748 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Náplň práce:
Vedení kolektivu výrobních operátorů na směně; Motivace, kontrola a organizace týmu; Dohled a odpovědnost za plnění výrobního plánu; Odpovědnost za kvalitu a kvantitu naplánované a odvedené práce

Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy, možnost získání prémií; Fixní mzda + BONUS (4.000 při nástupu - 6.000 Kč po odpracování 1 roku); BONUS vyplácený již ve zkušební době; PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU - 2kč/km, jedna cesta do práce; Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, 100 Kć stravenky, a další); Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u nového zaměstnavatele v regionu; Zázemí v moderním prostředí - nové technologie; Možnost kariérního růstu; Možnost dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech; Spolupráci v počátcích na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme:
Min. SOU/SŠ, SCHOPNOST VÉST TÝM - předchozí zkušenost s vedením týmu ve výrobě velmi vítána; SPOLEHLIVOST, SAMOSTATNOST, ZODPOVĚDNOST a CHUŤ SE VZDĚLÁVAT
MANUÁLNÍ ZRUČNOST, AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PRÁCI, TÝMOVOST; Ochotu pracovat ve směnném provozu; Praxi ve výrobním závodě podmínkou; Základy práce na PC, základy AJ výhodou; trestní rejstřík bez záznamu; Ochotu se neustále učit, stresuodolnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: nabor.hranice@grupoantolin.com;

Pozn.: základní informace na tel. 720 979 453 - recepce. Kdykoliv je možné vyplnit si Náborový dotazník na recepci závodu - pohovor však po předchozí domluvě!

Místo výkonu práce: ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha