Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SMS finanční poradenství, a.s.

Specialisté v oblasti ekonomie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11241830715 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, práce s PC - znalost MS Office (Excel, Word); flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup a ochotu se vzdělávat; komunikativnost a příjemné vystupování; práce v obchodním či finančním sektoru výhodou.

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení (vysoká variabilní složka platu); kariérní růst, firemní benefity (automobil, notebook, tiskárna, mobilní telefon); školení a certifikace zdarma, zázemí silné stabilní firmy na českém trhu s profesionálním servisním oddělením.
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte POUZE na e-mail: tomas.rous@sms-as.eu, užší skupina žadatelů poté bude pozvána na výběrové řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 23 750 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail