Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

3D CAD modelář v automotive

referenční číslo: 12716 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Jste strojní konstruktér, který se na komunikativní úrovni dokáže domluvit v německém či anglickém jazyce, a rádi byste pracovali pod záštitou jednoho z nejvýraznějších mezinárodních koncernů působících v ČR v oblasti automotive?

V tom případě nám zašlete Váš strukturovaný životopis a staňte se novým 3D modelářem ve významné mezinárodní firmě.

3D CAD MODELÁŘ v AUTOMOTIVE (+/- 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v konstrukčním softwaru CATIA
  • Týmová spolupráce nad řešeními konstrukčních problémů či inovací a vývoje
  • Konstrukční návrhy produktových dílů (materiálově především plasty)
  • Komunikace v jazyce českém, ale i německém nebo anglickém, ohledně specifikace konstrukčních řešení, reporting
  • Zpracování technické dokumentace dle interních norem

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství (i pro absolventy!)
  • Minimálně mírně pokročilou znalost německého či anglického jazyka
  • Znalost práce v konstrukčních programech AutoCAD, Inventor, Solidworks, Catia aj.
  • Ochotu učit se a rozvíjet se v oboru, samostatnost
  • Zaměstnaneckou stabilitu a loajálnost

Nabízíme:

  • Profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravování ve společnosti
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha