Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Pro našeho klienta - významnou společnost poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme dynamické posily do týmu operátorů zákaznické linky.

Operátor/ka zákaznické linky

referenční číslo: 4117 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Hledáte stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci, oceníte příjemné pracovní prostředí? Náš klient nabízí moderní firemní prostředí v západní části Prahy u metra B, přátelský tým a zázemí dlouhodobě úspěšné firmy. Pokud máte pracovní zkušenost v oblasti energetiky, dobré komunikační dovednosti a baví vás administrativa, zašlete nám svůj životopis

Náplň práce:

- přijímání hovorů od zákazníků na pasivní zákaznické lince, řešení jejich požadavků/reklamací
- péče o nové a stávající zákazníky, příprava dokumentů
- zakládání smluv a jejich administrace
- fakturace, kontrola plateb
- administrativa, práce na PC

Ideální kandidát by měl mít:

- SŠ vzdělání
- pracovní zkušenost z energetiky
- praxi v zákaznickém centru - výhodou
- dobrou znalost práce na PC (MS Office, internet)
- odpovědnost za odvedenou práci
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost
- možnost nástupu ihned

Co za to dostanete:

- dobré finanční ohodnocení
- po zapracování navýšení platu + osobní ohodnocení
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- fixní pracovní dobu (minimum přesčasů)
- práce u stabilního zaměstnavatele
- moderní kancelář u metra B

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha